klinikaMaszyn.pl

serwis maszyn budowlanych

SERWIS

a podstawie wieloletniego doświadczenia w branży opieramy naszą działalnosc na usługach mobilnych. Dysponujemy samochodami serwisowymi wyposażonymi w sprzęt umożliwiający wykonanie większości napraw w miejscu postoju uszkodzonej maszyny. Dysponujemy również warsztatem w siedzibie firmy. Oferujemy naprawy silników spalinowych, pomp hydraulicznych, skrzyń biegów i mostów, elementów kinematyki, ramion, połączeń sworzniowych. Oczywiście zajmujemy się też kompleksowymi usługami wobec maszyn budowlanych obejmujacymi stałą opiekę, przeglądy okresowe, naprawy doraźne i planowe a także modyfikacje, przeróbki i montaż dodatkowych układów.

Oferujemy usługi dla marki CATERPILLAR oraz PERKINS ale z czasem poznaliśmy kilka innych maszyn. Nie odmawiamy pomocy posiadaczom koparko-ładowarek KOMATSU, NewHolland czy CASE. A także wszelakich minikoparek.

Posiadamy też bogate doświadczenie w naprawach i obsłudze układów napędowych produkcji ZF, CARRARO, TURNER, DANA/SPICER, CLARK/HURTH, GRAZIANO, INTERNATIONAL.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy maszynach i markach które nie są wymienione na naszej stronie zadzwoń i zapytaj, jesli nie będziemy w stanie pomóc bezpośrednio, wesprzemy informacją o sklepach, serwisach i mechanikach.


JAK SKORZYSTAĆ Z NASZEGO SERWISU:

Najprościej zadzwonić ! :)

W celu umówienia wizyty poprosimy o wysłanie za pomocą e-maila informacji niezbędnych do ustalenia terminu:
-nazwa i dane firmy zlecającej wykonanie usługi,
-numer telefonu, e-mail, imię i nazwisko osoby która jest odpowiedzialna za kontakt z nami w sprawie usługi,
-marka i model maszyny której dotyczy problem, KONIECZNIE NUMER SERYJNY a także przebieg maszyny i rok produkcji,
-krótki opis problemu, usterki lub zakresu prac które mamy wykonac przy sprzęcie (co jest zepsute, jaki układ nie działa, czego ma dotyczyć wizyta serwisu),
-miejsce przebywania sprzętu, wykonania usługi, naprawy lub wizyty diagnostycznej.

W zwrotnej wiadomości otrzymasz propozycję terminu, sposobu wykonania usługi oraz jej przybliżony koszt.

W przypadkach uzasadnionych wysoką wartością lub dalekim dojazdem poprosimy - przed wykonaniem - o wpłatę zaliczki pokrywającej koszty dojazdu i/lub materiałów użytych do wykonania usługi.
Preferujemy zapłatę gotówką po wykonaniu usługi - to najbardziej uczciwy sposób rozliczenia za wykonaną pracę. W przypadku gdy dostarczenie gotówki w miejsce wykonania usługi jest niemożliwe, proponujemy zapłatę przelewem z góry. Wzajemne zaufanie budujemy przez stałą współpracę... 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK