klinikaMaszyn.pl

serwis maszyn budowlanych

Silniki diesla

Strona główna / SERWIS

Silniki Perkins:
Jako że CAT od lat 80-tych montuje w swoich maszynach silniki Perkins a od początku lat 2000 jest głównym udziałowcem tejże marki, oferujemy również usługi wobec tych urządzeń, w tym montowanych w maszynach innych marek: TEREX, MANITOU, EXTEC, FINLAY itp...


Silniki Caterpillar:
Dysponując doświadczeniem zdobytym na maszynach CAT, oferujemy kompleksowe usługi związane z zabezpieczeniem serwisowym silników tej marki, stosowanych we wszelkiego rodzaju aplikacjach: generatorach prądu, zespołach napędowych pomp, kruszarek i przesiewaczy, kompresorach powietrza.
Z naszych usług korzystają użytkownicy marek FINLAY, TEREX-EXTEC, MANITOU i wszystkich innych montujących w swoim sprzęcie silniki Caterpillar.
Z polskim przedstawicielem marki ATLAS-COPCO współpracujemy jako pogwarancyjny serwis silników CAT, montowanych w oferowanych przez niego kompresorach powietrza.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce mamy na stanie magazynowym wtryskiwacze Common Rail, do silników C4.4 oraz C6.6 oraz pompowtryski mechaniczne do silników 3114/3116. Oferujemy także wtryskiwacze HEUI w tym REGENEROWANE w doskonałych cenach, np do silników 3128 stosowanych między innymi w spychaczach D5N i D6N.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK