Tutaj Pusto

na rynku od 2006r!
1138 zadowolonych klientów

Serwis maszyn

Diagnostyka Maszyn Budowlanych

Maszyna nie działa prawidłowo?
Nie możesz spokojnie pracować?
Co to za kontrolka się świeci?

Zamów diagnostykę usterki!

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych mechaników oraz wiedzy zdobytej przez nich (nie tylko przy licznych naprawach, ale także dzięki ciągłym szkoleniom) oferujemy usługi diagnostyki usterek maszyn, weryfikacji ich stanu ogólnego oraz oględzin przed zakupem. Nasze doświadczenie pozwala zapewnić Ci spokój i pewność, że każda z Twoich maszyn budowlanych będzie działać poprawnie.

Naprawa koparek to dla nas chleb powszedni. Uratowaliśmy naszą wiedzą i zaangażowaniem wiele projektów, w których koparki i inne sprzęty budowlane odmówiły posłuszeństwa. Nieskromnie mówiąc to dzięki nam wielu operatorów mogło ukończyć swoje zadania na czas. Działamy szybko, rzeczowo i skrupulatnie.

Dysponujemy nie tylko znającymi się na rzeczy ludźmi, ale także wyposażamy ich w wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie z dużą dokładnością określić sprawność poszczególnych elementów i układów maszyny oraz zweryfikować ich potencjalne niedomagania. Dzięki takiej diagnostyce będziesz mógł szybko wrócić do swoich prac lub zakupić odpowiedniej klasy sprzęt, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań podczas prac budowlanych.

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu i kontaktu za pośrednictwem formularza obok. Jeśli masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie - śmiało! Jesteśmy tu by pomóc Ci usprawnić pracę i poprawić jej jakość. Nasi specjaliści z chęcią podzielą się swoja wiedza i doświadczeniem w zakresie sprzętu budowlanego.

 

Za pomocą kilku prostych odpowiedzi przekażesz nam wszystkie niezbędne informacje konieczne do określenia skali problemu, oraz podjęcia kroków w celu jego najszybszego i najlepszego rozwiązania. To naprawdę działa w ten sposób! Jesteśmy ekspertami z zakresu diagnostyki maszyn budowlanych na Śląsku. Zaufały nam setki klientów, którzy odzyskali dzięki nam sprawność maszyn niezbędnych do prac, którymi się zajmowali.

Współpracujemy z dużymi firmami budowlanymi, ale także z osobami prywatnymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą uwagą i starannością, ponieważ wiemy jak ważne jest odpowiednio zaplanowane działanie oraz dotrzymanie umówionych z inwestorami terminów. Jesteśmy jednym z liderów serwisu koparek w Katowicach i okolicach. Nasze szybkie działanie wyróżnia nas na tle konkurencji i daje przewagę. Jesteśmy serwisem koparek na Śląsku, który zna się na sprzęcie jak nikt inny!

 

Po skontaktowaniu się z nami i odpowiedzi na pytania, które zadadzą Ci nasi specjaliści, w informacji zwrotnej otrzymasz propozycję terminu i sposobu wykonania usługi oraz przybliżony jej koszt. Gwarantujemy Ci satysfakcję z naszych usług i zapewniamy, że z nami Twoje maszyny budowlane są w bezpiecznych rękach.

 

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta oferta?
Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.