Tutaj Pusto

na rynku od 2006r!
1138 zadowolonych klientów

Serwis maszyn

Przeglądy Maszyn Budowlanych

Wymieniaj oleje i filtry min. co 500 godzin!
Dzięki temu mechanik obejrzy Twoją maszynę,
będziesz miał pewną ciągłość pracy.

Zamów przegląd, dostaniesz receptę z opisem co jest nie tak...


Przegląd to nie tylko wymiana samych filtrów i olejów oraz skasowanie kontrolki serwisowej.

Doświadczony i obeznany z maszyną mechanik potrafi w trakcie wykonywania prostych czynności serwisowych wykryć ewentualne usterki lub dostrzec objawy zapowiadające nadchodzące poważne awarie.

Chodzi konkretnie o drobne wycieki czy nietypowe zachowanie lub dźwięki - każde takie zdarzenie może pomóc w wykryciu i likwidacji awarii we wcześniejszym stadium co gwarantuje ograniczenie kosztów późniejszych napraw.

Dlatego oferujemy wykonywanie przeglądów okresowych przez wykwalifikowanych mechaników przynajmniej raz do roku lub częściej w przypadku silnego obciążenia maszyny.
Oczywiście jesteśmy w stanie dostarczyć materiały do takich przeglądów. Nasze filtry i oleje mają parametry oraz normy i dopuszczenia wymagane do zastosowań w Waszych maszynach.

Posiadacze maszyn objętych naszą opieką serwisową mogą liczyć na preferencyjne traktowanie przy ustalaniu terminów i realizacji napraw.
Przeglądy okresowe wykonujemy z wykorzystaniem naszego serwisu mobilnego (samochodów serwisowych) w miejscu pracy czy postoju maszyny lub w warsztacie w naszej siedzibie.

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta oferta?
Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.