Tutaj Pusto

na rynku od 2006r!
1138 zadowolonych klientów

Serwis maszyn

Serwis Hydrauliki CAT TH200 TH300 TH500

Przestała działać hydraulika?
Maszyna jeździ ale nie można ruszyć ramieniem?
Hydraulika milczy?
Nie działa któraś funkcja?

Zapraszamy do nas!

 

Telehandlery czyli potocznie "Teleskopy" CATa nie mają dobrej opinii na rynku, głównie przez awarie elektronicznego układu sterowania hydrauliką roboczą.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, próby modyfikacji czy zastosowania rozwiązań z innych maszyn lub zgoła produkcję zamiennych układów sterowania znaleźliśmy optymalne rozwiązanie.
Polega ono na zastosowaniu oryginalnego komputera sterującego CAT z zestawu modyfikacyjnego producenta oraz wybranych elementów a także modyfikacji wiązek elektrycznych i części sterującej na rozdzielaczu wg naszego autorskiego pomysłu. Połączenie tych rozwiązań powoduje że system działa JAK ORYGINAŁ nie powodując żadnych konfliktów, ani błędów w układach elektrycznym czy hydraulicznym.
Wszystkie podzespoły działają poprawnie, kontrolki alarmowe nie świecą, układ w całości podlega fabrycznej diagnostyce czy kalibracjom.

Do tej pory nie odnotowaliśmy problemów w eksploatacji naszego rozwiązania.
Główną różnicą w porównaniu do naprawy na podstawie oryginalnej modyfikacji jest CENA. W określonych przypadkach jesteśmy w stanie zaoferować klientowi rozwiązanie TAŃSZE O POŁOWĘ w stosunku do ceny części i usługi oferowanej przez serwis autoryzowany lub inne serwisy wykonujące naprawę na bazie rozwiązania fabrycznego.

Rozwiązanie jest sprawdzone przy wielu aplikacjach i dotyczy następujących maszyn:
TH220B TH330B TH340 TH360B TH560B TH580B

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta oferta?
Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.