Tutaj Pusto

na rynku od 2006r!
1138 zadowolonych klientów

Części do maszyn

Sprzedaż części do Maszyn Budowlanych

...do maszyn Caterpillar i urządzeń innych firm.

Głównym profilem działalności klinikaMaszyn.pl jest zaopatrzenie przedsiębiorców w materiały niezbędne do prawidłowego i nieprzerwanego funkcjonowania parku maszynowego.

Nasz dział handlowy to specjaliści, którzy nie tylko spełnią Wasze życzenia ale i służą doradztwem przy doborze niezbędnych elementów do napraw i utrzymania w ruchu Waszych maszyn.

W sytuacjach szczególnie skomplikowanych, możecie liczyć na doświadczenie pracowników naszego serwisu - jeśli to tylko możliwe pomogą zdalnie zdiagnozować problemy i dobrać wymagane części w celu przyspieszenia napraw i zminimalizowania kosztów.

Specjalizujemy się w marce Caterpillar, jednak dzięki kontaktom z wieloma firmami z branży możemy zaproponować dostawy części / materiałów również dla wielu innych marek maszyn.
W kręgu naszych zainteresowań są także producenci podzespołów do maszyn CAT, np. układów przeniesienia napędu, skrzyń biegów, mostów i silników oraz układów hydraulicznych: PERKINS, DANA-SPICER, TURNER, CLARK-HURTH, CARRARO, ZF, REXROTH, MITSUBISHI, YANMAR itp.

Oferujemy również pełną gamę materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych do urządzeń, których jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami czyli hydraulicznych młotów wyburzeniowych DHB oraz osprzętu kruszącego i przesiewającego MB Crusher.

 

 

Sklep On-line

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta oferta?
Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.