Tutaj Pusto

na rynku od 2006r!
1138 zadowolonych klientów

Serwis maszyn

Serwis CAT C4.4 C6.6, pompa i wtryski

wtryskiwacz silnika C4.4 i C6.6

 

Problem z uruchomieniem zimnego silnika?
Maszyna nie odpala w ciągu dnia po rozgrzaniu?
Na monitorze pojawia się: OGRANICZENIE MOCY SILNIKA (ENGINE DERATE)
lub TRYB OGRANICZONEJ MOBILNOŚCI?

Masz najpewniej problem z układem wtryskowym Common Rail.

 

 

Bardzo często spotykamy się z zapytaniami związanymi z problemami w układzie wtryskowym Common Rail stosowanym w nowoczesnych silnikach diesla w maszynach Caterpillar.

Jeśli masz problem z odpaleniem maszyny, brakiem mocy, dymieniem z wydechu lub wzrostem zużycia paliwa to przyczyną mogą być uszkodzenia systemu CR.

Ze względu na niską opłacalność regeneracji wtryskiwaczy stosowanych w silnikach CAT i Perkins proponujemy elementy nowe, których zapas trzymamy na magazynie aby zapewnić naszym klientom szybkie uruchomienie maszyny.

Następnym ważnym elementem jest pompa paliwa wysokiego ciśnienia (HP). Tutaj, na podstawie bogatego doświadczenia naszego serwisu proponujemy różne rozwiązania:
  - regeneracja pompy klienta po demontażu z silnika i dostarczeniu do klinikiMaszyn (czas naprawy to około 10 dni roboczych),
  - wymiana uszkodzonej pompy na regenerowaną (zamawiasz u nas pompę, wymieniasz w swojej maszynie a uszkodzoną odsyłasz do nas i po weryfikacji odzyskujesz kaucję),
  - zakup fabrycznie nowej pompy ze stanu magazynowego.

Oferujemy podzespoły do silników CAT C4.4 , C6.6 , C4.2 , C6.4, Perkins 1104, 1204, oraz niektórych modeli Mitsubishi z układem wtryskowym Common Rail Caterpillar stosowanych na przykład w maszynach HYUNDAI (R170W-8a).
Najczęściej dostarczamy wtryskiwacze i pompy do maszyn CAT: M313D , M315D , M316D, D6N, ładowarek teleskopowych serii TH (TH336Ag, TH407), przesiewaczy CHIEFTAIN, WARRIOR, kruszarek TEREX PEGSON (C10+), kompresorów śrubowych ATLAS COPCO, maszyn MANITOU, czy traktorów McCormic, Massey Ferguson albo kombajnów zbożowych CLAAS.

Konsultacja z naszym mechaniorem pomoże wybrać najlepsze dla Was rozwiązanie.

Jeśli kupisz u nas pompę wtryskową i wtryskiwacze, możesz otrzymać instrukcję wymiany.

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta oferta?
Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.