Tutaj Pusto

na rynku od 2006r!
1138 zadowolonych klientów

Serwis maszyn

Serwis CAT M300 SWIVEL - złącze obrotowe

Plama oleju na środku pod maszyną?
Nie działa układ kierowniczy?
Kłopoty z funkcjami hydraulicznymi podwozia.

Trzeba zdemontować SWIVEL !

 

Zajmujemy się regeneracją wszelkiego rodzaju hydraulicznych połączeń obrotowych typu SWIVEL, UNIVERSAL JOINT, ROTARY JOINT. Występują one w większości maszyn budowlanych typu koparka kołowa, gąsienicowa czy minikoparka.

W przypadku najpopularniejszych koparek kołowych CAT dysponujemy zestawami uszczelnień na stanie magazynowym. Są one wykonane na zamówienie na podstawie wieloletniego doświadczenia z materiałów najwyższej jakości i zostały sprawdzone w wielu naprawach przeprowadzonych przez nasz serwis.

W przypadku innych marek czy modeli oferujemy uszczelnienia oryginalne lub dorabiane do konkretnych maszyn. Regenerujemy również powierzchnie elementów metalowych takich połączeń: sworznie (pinion), cylindry i podstawy. Wszelkie ubytki, rysy i wżery są usuwane za pomocą adekwatnych technologii: napawane lub pokrywane elektrolitycznie a potem obrabiane w celu uzyskania oryginalnego wymiaru i wykończenia powierzchni.

Wykonujemy takie usługi również dla maszyn innych marek niż CAT na przykład: Kubota, Bobcat, Atlas, Yanmar,
Czas trwania naprawy jest zależny od zakresu naprawy: od 2-3 dni roboczych w przypadku samej wymiany uszczelnień do 10-15 dni gdy trzeba regenerować elementy metalowe.

Tego typu naprawy wykonujemy dla klientów z całego kraju - wystarczy zdemontować element z maszyny i dostarczyć do nas osobiście lub spedycją np kurierem.

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta oferta?
Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.