Tutaj Pusto

na rynku od 2006r!
1138 zadowolonych klientów

O firmie

Na rynku od 2006r!

Dotyczy to zarówno handlu jak i usług serwisowych. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną, dlatego nie obowiązują nas stereotypy działania, każdy problem rozpatrujemy indywidualnie.

Nie wstydzimy się szczerości, jeśli jakieś zadanie przerasta nasze możliwości lub nie chcemy się go podjąć z innych względów, nie będziemy ściemniać  - szczerze Wam to powiemy.

Jako jedyna firma oferujemy szeroką pomoc oraz doradztwo za pośrednictwem rozmów telefonicznych, wiadomości elektronicznych czy branżowego forum. Nie odmawiamy także pomocy osobom odwiedzającym naszą siedzibę, czy spotkanym na budowach przy okazji wizyt u stałych klientów. Absolutne pierwszeństwo mają nasi stali klienci, nie tylko korzystający z serwisu ale i Ci robiący zakupy w naszym sklepie.

Ze względu na profil parku maszynowego naszych klientów największe doświadczenie posiadamy w naprawach koparko-ładowarek (model 400), koparek kołowych (model M300), ładowarek teleskopowych (model TH), minikoparek (301.5 - 302.5) i ładowarek kompaktowych (906/908/924) ale nie unikamy innych maszyn.

Popieramy ideę współpracy między specjalistami w całym kraju. Promujemy wymianę wiadomości i doświadczeń.  Dla klienta to oszczędność na dojazdach, gwarancja szybkości reakcji, fachowej obsługi i naprawy. Jeśli nie możemy pomóc ze względu na zbyt wiele zleceń lub zbyt dużą odległość postaramy się znaleźć kogoś kto nas zastąpi.

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta oferta?
Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.
Formularz kontaktowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.