klinikaMaszyn.pl

serwis maszyn budowlanych

O nas
opinie

Kontakt z nami

wypełnij formularz kontaktowy

O nas
opinie

Jako indywidualna firma istniejemy na rynku od 2006 roku,
jednak nasze doświadczenie to prawie 14 lat pracy przy maszynach budowlanych.
Dotyczy to zarówno handlu jak i usług serwisowych. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną, dlatego nie obowiązują nas stereotypy działania, każdy problem rozpatrujemy indywidualnie.

Reprezentujemy nieco odmienną od konkurencji filozofię działania, MY po prostu lubimy naprawiac maszyny :D

Nie wstydzimy się szczerości, jeśli jakieś zadanie przerasta nasze możliwości lub nie chcemy sie go podjąć z innych względów nie bedziemy ściemniać  - szczerze Wam to powiemy.

Jako jedyna firma oferujemy bezpłatną i szeroką pomoc oraz doradztwo za pośrednictwem rozmów telefonicznych, wiadomości elektronicznych czy branżowego forum. Nie odmawiamy także pomocy osobom odwiedzajacym naszą siedzibę, czy spotkanym na budowach przy okazji wizyt u stałych klientów. Absolutne pierwszeństwo mają nasi stali klienci, nie tylko korzystajacy z serwisu ale i ci robiący zakupy w naszym sklepie.

Jesteśmy liderem specjalistów jedynego w swoim rodzaju forum KOPACZKA.PL, które jako "mechanior" wydajnie i bezinteresownie wspieramy od 2008 roku.

Ze względu na profil parku maszynowego naszych klientów największe doświadczenie posiadamy w naprawach koparko-ładowarek (400), koparek kołowych (M300), ładowarek teleskopowych (TH), minikoparek (301.5 - 302.5) i ładowarek  kompaktowych (906/908/924) ale nie unikamy innych maszyn.

Popieramy ideę współpracy między specjalistami w całym kraju. Promujemy wymianę wiadomości i doświadczeń.  Dla klienta to oszczędność na dojazdach, gwarancja szybkości reakcji, fachowej obsługi i naprawy. Jeśli nie możemy pomóc ze względu na zbyt wiele zleceń lub zbyt dużą odległość postaramy się znaleźć kogoś kto nas zastapi. Nie lubimy odmawiać pomocy, wolimy oddać zlecenie kolegom po fachu. 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK